Тур де Франс 2014 стартував

Tour de France

Сьогодні, 5 липня, в Англійському Лідсі стартує найпрестижніша велогонка світу Тур де Франс. Це 101 гонка в історії цього змагання.

У Тур де Франс 2014 бере участь 198 гонщиків та 22 команди. Серед них лише один українець – Андрій Грівко.

Маршрут гонки складається з 21 етапу загальною протяжністю 3 656 км (по 174,map_home1 км на етап в середньому) і містить: 9 рівнинних етапів , 5 горбистих етапів , 6 гірських етапів , 1 індивідуальну розділку , 2 дні відпочинку.

Учасники змагатимуться впродовж трьох тижнів. Перші три етапи пройдуть на території Англії, після чого гонка переїде на материк. Гонка пройте також на територіях Бельгії та Іспанії і, звичайно ж, Франції.

Вперше велогонку приймуть 9 міст: британські Лідс, Харрогейт, Йорк, Шеффілд і Кембридж, бельг
ійський Іпр і французькі Ойонна, Різуль і Мобурге.

Завершиться Тур Де Франс традиційно на Єлисейських полях 27 липня.

 

Нагадаємо, що вперше велогонку «Тур де Франс» було організовано 1903 року, як рекламний проект газети L’Auto (сьогодні журнал L’Equipe). Згодом вона переросла у щорічні змагання міжнародного рівня. Які за свою вікову історію не проводилися лише з 1915 по 1918 рік через Першу світову війну і з 1940 по 1946 рік – через Другу світову війну.

 

матеріали взято з офіційного сайту Тур де Франс та Вікіпедії

 

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>