Tour de France по-українськи

Команда сайту Wheelit, Сашко та Женя, вирушає у місячну велоподорож прекрасною Францією. Ця мандрівка була запланована вже давно. Тож попри всі події, ми вирішили її не переносити.

Мандрівка буде добрим випробуванням на силу. Адже більшість маршруту пролягатиме через гірську частину, Французькі Альпи. Де піковою точкою стане місто Шамоні та гора Aiguille du Midi (3842 м), що знаходиться у західній частині масиву Монблан.

Егюій-дю-Мідi, Альпи

Ми відвідаємо чимало невеличких містечок та гірських сіл, спробуємо поспілкуватися з місцевими жителями. Дізнатися, як вони живуть.

Подальша мандрівка охопить казковий Прованс, відомий усім своїми лавандовими полями. Потрапимо до кар’єрів, де добували охру, так звана «дорога Охри», що швидше нагадує поверхню Марсу. І спустимося до Марселя. Звідки транспортом доберемося до узбережжя північної Франції.

Lavender_field

абацтво Ле-Мон-Сен-Міше́ль, Нормандія

 

Подорож Нормандією передбачає відвідини острова Мон-Сен-Мішель, перетин Мосту Нормандії, який сполучає два береги Сени у її гирлі, що впадає в протоку Ла-Манш. Та звичайно ж – легендарні Етрет, кручі дивовижних форм, оспівані у творчості Гі де Мопасана, Гюстава Курбе, Клода Моне тощо.

Етрет, Нормандія

І остання фінішна пряма приведе нас до столиці Франції  Парижу.

Париж

Скільки нам вдасться подолати, достеменно ми не знаємо, але за попереднім планом близько 1 500 кілометрів ми пропедалюємо велосипедами.

Як складатиметься наша мандрівка, особливо для тендітної Жені, з чим ми зустрічатимемося дорогою та в які перипетії потраплятимемо, ми будемо описувати на сторінках нашого сайту Wheelit. Будемо раді, якщо вам стане цікаво подорожувати разом із нами.


У дорогу ми їдемо не з пустими руками завдяки нашим друзям, виробник спортивного спорядження RedPoint надав нам випробувати нові спальники Corbet, а Fujifilm фотоапарат X-Pro1, про враження від користування якими ми поділимося в подальшому.

Фото взято з Вікіпедії

You may also like...

1 Response

  1. Shamota коментує:

    Саша и Женя, вас ждут в гости в Эпернее в селе Уари :-) отправила на почту подробнее координаты :-)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>