Парк птахів Rockland Bird Feeding Station

DSCF0776q

Неподалік Монтего Бей на схилах довколишніх гір функціонує дивовижний парк, де зібрано більш як 140 видів птахів, що живуть у природніх умовах. Найголовнішими та найвідомішими  жителями цього парку є Колібрі, або, як їх тут називають, humenbirds.

Засновано парк у  1958 році орнітологом Лізою Салмон. Цей парк донині знаходиться у власності сім’ї науковиці.

Дістатися парку досить легко, з транспортного центру Монтего Бей автобусом на Анчор, або ж роуттаксі у тому ж напрямку  за 150-200 ямайських доларів. Автобус висадить на  повороті до Рокланд роуд, звідти потрібно пройтися вгору хвилин 10, заодно подивившись на помешкання місцевих жителів та довколишні краєвиди. Тиха розбита дорога приводить у прекрасний, окутаний у зелень парк, ще з в ходу до якого на відвідувача роливається ціла симфонія пташиного співу.

IMG_20151216_130200_369q

Вартість відвідин 20 американських доларів, сюди входить невелика екскурсія і можливість пофотографуватися з колібрі.

DSCF0785q DSCF0777q

Для цього працівники парку вигадали спеціальний спосіб. Відвідувачу дають невеличку пляшечку з солодкою водою, яку, підводячи до пальця іншої руки, потрібно тримати. За якусь мить дивне дзижчання проноситься і неочікувано просто на вашому пальці опиняється малесенька, з той самий палець, зеленобока з переливами пташина, з довгим червоним дзьобом і спокійно собі п’є солодку воду. І так само неочікувано і  надзвичайно швидко зникає. Сфотографувати  її на льоту практично нереально. І взагалі для відвідин цього парку і перегляду птахів потрібно час і терпіння) Бо птахи просто так не позують.

DSCF0807q DSCF0814q DSCF0828q DSCF0848q

Зате, побувши там годинку, наслухавшись дивовижних свіжих мелодій та надивившись на кольорових птахів, ви покинете це місце в піднесеному настрої і з хорошими спогадами.

DSCF0762q DSCF0764q DSCF0775q DSCF0789q

Крім птахів у парку є ще оглядовий майданчик, з якого можна поспостерігати за краєвидом на Монтего Бей.

DSCF0749q

Загалом, на подорож достатньо трьох-чотирьох годин разом з діставанням із і до Монтего Бей.  І думаю, така невелика і нескладна подорож варта того, адже ви побачите зібране різноманіття пташиного світу Ямайки.

DSCF0730q

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>