Французькі велопригоди спальників RedPoint Corbet

DSC_3522

Наш місяць велосипедами у Франції пройшов в умовах постійного дощу, а відповідно сирості та холоду, і я не знаю, як би нам повелося, якби з нами не було два спальники торгової марки RedPoint моделі Corbett, що зігрівали нас ночами.

DSCF7557

Почнемо по-порядку, спальниками ми прокористувалися фактично впродовж місяця. Подорожуючи велосипедом різними регіонами Франції, які дуже відрізняються за своїми кліматичними особливостями, серед яких Ельзас, Рона Альпи, Прованс, Нормандія. 80 % подорожі пройшли під дощами, які не припинялися ні вдень, ні вночі. Жили ми в наметах, за виключенням кількох днів. Тож  відчути всі особливості спальних мішків та сформувати враження від користування ними встигли.

Для подорожі ми отримали два приємного блакитного кольору спальника Corbet розміру R з характеристиками 220х80х50 см. І якщо для мого зросту 182 см він був саме той, то для моєї Жені зі зростом 165 см – видавався завеликим. Однак в дорозі це припущення розвіялося, адже, що більший спальник, то краще у нього можна закутатися, відповідно, тепліше буде.

DSCF8650

Вага спальника 1.1 кг, доволі легкий завдяки утеплювачу Thermolite Quallo, однак не найлегший з існуючих серед подібних характеристик за температурним режимом +9/+4/-7. Зате дуже компактний завдяки продуманому компресійному мішку із дуже цікавим вирішенням з 2-ма замість 4-х рухомих пряжок для затяжки. Мені сподобалося, дуже зручно та просто як закривати-затягувати, так і діставати спальник.

DSCF7806

Варто сказати, що з температурними характеристиками спальник впорався досить добре. В дорозі нам траплялося ночувати при 100 % вологості з температурою повітря не вищою + 10, що за відчуттями сприймається як десь + 5, не більше. Особливо не перетворюючи себе на капустину, накинувши футболку та спортивні штани, у спальнику було цілком комфортно та затишно. Моїй Жені, яка значно гірше переносить холод, для комфорту, звичайно, доводилося одягати ще і светр.

DSCF8171

DSCF8333

Користування спальником RedPointCorbet виявилося досить зручним. Завдяки теплоізолюючому комірцю із стяжкою, холодне повітря не потрапляло всередину спальника. Допомагала цьому і липучка, якою можна було зафіксувати верх спальника біля капюшона.

Блискавка у спальника, як то має бути, з двома бігунками. От тільки одна біда, те і діло блискавка зажовувала матеріал спальника, дуже дратуючи мене сонного посеред ночі, змушуючи гратися з цією бідою. І це попри наявність спеціальної стропи для захисту від цього ж зажовування.

А ще на місці стрічки на собачці блискавки варто було б поставити фосфорний елемент, як зроблено в інших моделях спальників RedPoint, щоб спростити пошук собачки посеред затопленого мороком намета.

Варто зауважити, що вздовж всієї блискавки вшита теплоізолююча планка, яка не дозволяє вітру продувати тіло на межі з’єднання блискавки.

DSCF8456

DSCF8464

Капюшон достатньо зручний, затяжка дозволяла гарно заховатися від зовнішнього світу. Однак, коли я підкладав під голову свою кенгуруху, він видавався замалим.

Цей спальник володіє ще однією цікавою особливістю – це можливість скріплюватися двох у один великий. Задля цього розробники зробили правий і лівий спальник. Які можна між собою скріпити блискавками. Ми такої операції не пророблювали, тому складно сказати про зручність. Але задум розробників надати мандрівникам у критичних ситуаціях можливість зігріватися тілами у «одному великому спальнику» заслуговує на повагу.

DSC_0398

За всі дні велоподорожі Францією спальники перебували у не найкращих умовах, постійно серед вологи, а інколи під час їзди під зливою, були підтоплені у велосумках. І тут себе дуже гарно зарекомендували чохли, які не пропустили воду і залишили спальники сухими. Тож, можна так сказати, за місяць знущань над спальниками Corbet репутацію RedPoint підмочено не було. Навпаки ж, у мене та Жені від користування цими спальними мішками залишилися лише позитивні враження. Вони теплі, зручні та красиві, як мамина ковдра. І по закінченню важкого холодного мокрого дня подорожі, часто з крутими та довгими підйомами, найбільшою розрадою було залізти до рідненького синенького спальника і солодко заснути.

А ще завдяки у тому числі спальникам ми змогли побачити отаку красу

Тож ми дуже вдячні RedPoint за хороший сон під час подорожі Францією та якісну продукцію!

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>