«Дорога з Каракола»
(фільм)

Featured_5PointBestFest2-940x530

Фільм «Дорога з Каракола» розповідає про велосипедну подорож влітку 2011 року Киргизією американського альпініста Кайла Демпстера. Який ніколи до цього не здійснював мандрівок велосипедом, а свій ровер купив за два тижні до підправлення.

Стартувавши в невеличкому містечку Каракол, за два місяці хлопець проїхав та проштовхав свого велосипеда більше 1 200 кілометрів манівцями дикої місцевості, пробираючись через бурхливі ріки вбрід та здійснивши кілька сходжень на гори в альпійському стилі.

Всю свою подорож хлопець відзняв на камеру. Однак створення фільму стало щасливою випадковістю, адже монтувати Кайл його зовсім не планував.

У 2013 році Демпстер віддав свої записи друзям кінематографістам  ФІтцу Кахалу та Остіну Сайдаку з проханням допомогти зібрати з усього відзнятого кадри про сходження на гори Киргизії для чотирихвилинного ролика. Але Фітц та Остін, переглянувши матеріал, побачили у ньому значно більший потенціал. Так народився 25-хвилинний фільм «Дорога з Каракола».

Фільм було представлено на кінофестивалі 5Point, де він завоював нагороду Best In Fest.

Це проста, але жива та дуже душевна стрічка, яка, окрім розповіді про цікаву велосипедну подорож, трішки привідкриє для вас далекий та не надто відомий світ Киргизії.

Фільм, звичайно ж, англійською, але навіть якщо ви нею не володієте – не страшно, надзвичайні краєвиди Киргизії розкажуть все без слів.

Варто додати, що Кайл Демпстер у 2013 році також став лауреатом найпрестижнішої альпіністської премії «Золотий льодоруб» (Piolets d’Or) за створення у вересні 2012 року нового маршруту на вершину Огре (Baintha Brakk, 7 285 метрів, Каракорум, Пакистан) по Південній стіні.

Матеріали взято з  офіційної сторінки проекту
theroadfromkarakol.com

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>