День 4 Тюркхайм – Хеймсбрен (29 липня)

Цілу ніч періщив дощ. Ранок був мокрий і холодний. Я ще забув бокову натяжку зробити на наметі, то тент прилип до сітки, вода затекла усередину, виходити з намету не хотілося взагалі.

Все ж, пересиливши себе, ми повільно і з проблемами зібрали свої пожитки просто під дощем. Пощастило, що було приміщення для відпочинку, яке ми захопили для остаточних зборів та зарядки гаджетів. Також сонцем серед грозового неба були свіжесенькі хрусткі та божественно смачні круасани з шоколадам, які продавали просто на території кемпінгу.

DSC_3021

Ми попрямували до міста Кольмар. Традиційно, велосипедна доріжка сполучала ці міста, і я навіть починав розуміти дивну логіку французів із розміткою, однак не завжди, тож кілька разів ниточка велонапрямку губилася.

Сам Кольмар – це невеличке туристичне містечко з купою кав’ярень та туристів. Щоправда, сьогодні це все гарно розбавив дощ. Також, центр міста ми застали у процесі реставрації і окремі вулиці були перекриті.

DSC_2974

DSCF7697

А те, що ми приїхали до міста о 12-й означало, що купити мобільну сімку, як на те сподівалися, не вийде, адже офіси мобільних операторів зачиняються на обід, як виявилося, з 12-ї до 14-ї. Мабуть, люблять французи попоїсти. Ми чекати не стали, поїхали далі, адже час не стоїть на місці, і у веломандрівці це особливо відчувається.

DSC_3011

DSCF7715

Подальша наша дорога пролягала через невеличкі містечка, у кожному з яких, а часом і між ними,було прокладено велосипедні доріжки. У підтвердження велосипедності міст зустрічалися й інші атрибути.

DSC_2972

DSCF7730

О одному з таких містечок ми зупинилися у супермаркеті, дуже дешевому, як виявилося, і добре закупилися.

Уже під вечір виїхали до міста Мюлуз, що славиться своїми трамваями на зеленому газоні. І хоч у саме місто ми фактично не заїздили, з чудо-трамваями познайомитися встигли. На цей час нарешті припинився дощ, що цілий день то пускався, то зупинявся на короткі перерви.

DSCF7736

Проїхавши ще з десяток кілометрів від Мюлуза, ми знайшли дуже приємний кемпінг у містечку Хеймсбрен. Розклали сушитися речі і полягали спати у надії, що дощу цієї ночі не буде.

DSCF7745

Фішкою цього кемпінгу стали слимаки, товсті такі слизькі слимаки, що так і норовили залізти десь до речей. Тож нам довелося гарненько попаритися над складанням своїх пожитків на  ніч.

За день ми проїхали 64 кілометри.

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>