День 2 Гембсхейм – Боофзхейм (27липня)

Чудову першу ніч у кемпінгу зіпсував бридкий французький голуб, який почав, немов сова, з самого ранесенька розбухувати на всю округу. Попри це, ми проспали до восьмої. Не поспішаючи зібралися і о десятій виїхали у бік Страсбурга.

DSC_2647

Вийшло це у нас якось заплутано. Спершу ми їхали велосипедною доріжкою при автомобільній дорозі, однак потім вказівники десь щезли, а автомобільні показали поворот ліворуч. Ми поїхали, і зробили величезну помилку.

DSC_2656

Виїхавши на автобан, я ніяк не міг зрозуміти, якого дідька, автомобілісти фафакають нам, неначе  ніколи велосипеда не бачили. Вже хвилин за п’ять мені почало  доходити, що тут просто не  можна їздити велосипедом, і ми порушуємо закон, ще й наражаємося на небезпеку, що добропорядні французи просто так не можуть лишити поза увагою. Довелося нам з’їхати з траси, проколупати очима карту на телефоні, а Жені розпитати якогось чоловічка. Виявилося, що ми десь таки не там повернули. Тож вирулили до міста Райшстет (здається, так), з якого виїхали до штучного каналу, вздовж якого по обидва боки простягнулися велосипедні доріжки, злегка затягнуті деревами з боків. Це дуже красива та зручна дорога. Однак із розміткою у Французів якісь проблеми, на потрібному місці забудуть стрілочку поставити, чи ж певне місто дописати до напрямку. Якщо не знаєш, то легко заплутатися.

DSC_2678

Та попри це, вже виїхавши до каналу, берег якого був рівний, немов під лінійку, ми дісталися до Страсбурга. Спершу ми цьому зраділи. Я хотів купити собі мобільну сімку, ми планували пройтися центром міста, попити десь кави того. Але вийшовши у саме туристичне коло, ми потрапили у пекло мільйона людей, де двом дурникам із завантаженими велосипедами було не дуже комфортно.

DSCF7497

DSCF7504

Тож, трішки проглянувши місцеву красу, пофотографувавшись, ми поїхали у пошуках їжі та сімки до телефону.

DSCF7529

І яке ж  було моє здивування, коли ми виявили, що і перше, і друге, знайти у центрі  надзвичайно складно. Кафешки забиті, і не дуже пристосовані для великів, попри реально круту велоструктуру міста. Магазин ми знайшли один, і там перед носом якийсь чувак забрав оберемком усі багети, що були, більше десятка, козел. Про мобільну картку я взагалі мовчу, на це тут і натяку не було. Ми поїли куплені банани, сік та свої залишки з вчорашнього дня, і вирішили шукати виїзд з міста у бік Кольмара. На це все у нас пішла ще година і трохи нервів.

DSCF7540

Я ніяк не міг розібратися зі своїм новим телефоном, не міг знайти на карті наше місце на GPS. Тому доводилося орієнтуватися за вулицями, а це у Страсбурзі трішки складнувато, тож ми питали у людей, які і англійську не надто добре знають, тай самі не орієнтуються у власному місті. Спершу нам порадили піти однією дорогою, але коли ми вишли за вказівкою, інші люди сказали йти назад.

Женю це все, у перемішку зі спекою, напрягло, вона роздратувалася, трохи поплакала, ми всі почали нервувати. Тоді я вирішив скористатися сімкою з роумінгу і  нарешті отримав точку нашого місцезнаходження (знаю, телепень, але що вже поробиш). Ми хутенько попрямували вузенькими вуличками Страсбурга до омріяного виїзду, і він не забарився. Вискочили до каналу, який знову велодоріжкою мав повести нас аж до Кольмара.

DSCF7547

Тут ми теж зіткнулися з певною тупизною в розмітці, але нехай. Про це все ще окремо буду описувати. Головне, що була дуже крута велодоріжка, яка тупо прямою стрілою вела нас у потрібне місце.

DSC_2697

Через невеличкий темп, правда, до Кольмара ми трішки не доїхали, тай ще  рано нам туди, адже хотіли ми потрапити до Селести. Тож з’їхавши, ми відвідали містечко Боофзхейм, де теж заночували у кемпінгу.

DSC_2719

DSC_2734

DSC_2736

При кемпінгу стояла автівка, де на очах випікали піцу, ми замовили і собі, а повар-віртуоз ще й досипав нам безкоштовно шинки туди. Не пам’ятаю, коли останній раз їв таку смачну піцу.

DSCF7555

черга за піцою

DSC_2753

Серед мінусів дня, невдача з мобільним пакетом, + постійні проблеми з вайфаєм. Його ніде немає. Аж якось дивно.

Цього дня ми проїхали 65 кілометрів.

You may also like...

1 Response

  1. Shamota коментує:

    Дужє круто!
    Читаю із задоволенням кожен день за кавою :-)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>