Про проект

Крути педалі – це заклик до кожного, кого поглинув світ сучасного індустріалізму, до кожного, хто не уявляє своє життя без автівок, метро, комп’ютерів та інших надбань сучасності.

Це заклик відволіктися, озирнутися довкола, побачити, що там є багато простору для життя, уяви, діяльності. Що життя не зводиться лише до принципу дім-транспорт-робота-транспорт-дім. Що навіть цей, здавалося б, на перший погляд безнадійно стандартний процес можна зробити цікавим та корисним для себе. Таким, який буде вас надихати краще виконувати свою роботу, мати піднесений настрій, гарно спати та прагнути до саморозвитку.

Так, це заклик стати чистішим та свідомішим, заклик допомогти місцевій владі з проблемами транспорту, заклик допомогти світовій спільноті з проблемою екології, заклик допомогти собі. Адже крутити педалі означає не лише на велосипеді, крутити педалі означає крутити їх у голові – рухатися, розвиватися, відкривати очі ширше на, здавалося би, звичні речі, бачити їхню суть, їхню красу та потенціал, бачити цей потенціал у собі і робити цей світ кращим щодня.

Wheel it – це проект про велосипедне життя у всіх його аспектах, від сімейного дозвілля, до повноцінного громадського транспорту для міста. Метою нашої команди є висвітлення реальної ситуації в Україні з рівнем велосипедизації міст, потреби велосипедистів, про системи розумного містопланування задля комфортності на дорозі. Для покращення загальної ситуації ми плануємо, окрім теоретичної роботи, прокладати маршрути для пересування містами, складати інструкції та інтерактивні мапи.

Також це платформа для веломандрівників, які матимуть можливість ділитися своїм досвідом та враженнями. Пропонувати маршрути, корисні контакти, попереджати про можливі небезпеки та проблеми.

І звичайно ж, поширення новин та історії велосипедного життя України та світу.

Крім того, нам цікаві й інші сфери повноцінного активного людського життя.